İsyan etti, taşınmaya karar verdi! ‘Bu insanlar öküz mü?’

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden İrem Derici, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. 37 yaşındaki şarkıcı, komşularının yaptığı gürültüden dolayı uyuyamadığı için sinirlerinin bozulduğunu söyledi.

“DEFOLUP GİDECEĞİM”

Yıl 2024 olmuş! Hâlâ tadilat, bunun bir saati olmalı. Bu insanlar öküz mü? Legal olarak böyle bir şey yapmaya hakları varmış. Ben nasıl uyuyacağım? Sabah saat 5’te Adana’dan geliyorum, tadilatla uyanıyorum iki saat sonra. Defolup gideceğim Göksu taraflarına. Apartman falan olmuyor benim için artık.

“HIRSIZ BENDEN KORKSUN”

Sayfiye bir yerde ve müstakil evde yaşaması halinde korkup korkmayacağı hakkında İrem Derici, “Hırsız benden korksun. Baksana şu sıfata, eve girse herif mesleği bırakır. Ses beni sıkıyor. Zaten hayatım ses içinde geçiyor. Ben yaşlı kadınım, çekemem gürültü” şeklinde konuştu.

“MERVE DÜNYANIN EN TATLI DELİSİ”

Sivri dilli popçu, geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’tan şarkı aldığını açıklayan Merve Boluğur’la ilgili soruya, “Ne güzel çıkarsın, herkes şarkı çıkarsın. Merve’yi çok seviyorum. Ne kadar millet ‘deli’ dese de, dünyanın en tatlı delisi. Çok zeki ve çok duygusal bir kadın” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x