Ak Parti Adayı Savran; “Projelerimizle Nevşehir İçin Hazırız ve Kararlıyız”

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, tarımdan sanayiye, kültür sanattan ulaşıma her alanda projelerle yeni döneme hazır olduklarını belirterek, “AK Parti kadroları olarak yerel seçimlerden daha da güçlü bir şekilde çıkarak AK Parti’nin hizmet ve eser siyasetini sürdüreceğiz.” dedi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Belediye Başkan Adayı Savran, toplumun çeşitli kesimlerine yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerde projelerini anlatıp sunulan görüş ve önerileri dinliyor.

Nevşehir için hazırladıkları projelerle Nevşehir’in geleceğine imza atacak çalışmaları ortaya koyma gayretinde olduklarını belirten Savran, “Hayata geçireceğimiz altyapı projeleri ile şehrimizi modern ve güçlü bir altyapıya kavuşturup mahallelerimizin çehresini değiştirecek üstyapı çalışmalarına imza atacağız. Mahallelerimize yeni parklar, semt sahaları,  engelsiz parklar, mahalle kütüphaneleri, gençlik merkezleri, kadın aktivite ve sanat merkezleri ile mahalle kıraathaneleri yapacağız. Gençlerimiz için vereceğimiz ulaşım desteklerinin yanı sıra yapacağımız gençlik merkezleri ile birlikte ücretsiz soru bankası ve kaynak kitap dağıtımlarıyla eğitimlerine destek olmayı sürdüreceğiz. Şehrimize ilkini kazandırdığımız güneş enerji santralimizin ikincisi kurmak için gerekli başvurumuzu şimdiden yaptık. Bunlarla birlikte çevre yolu, alternatif yollar, katlı otoparklar ile ulaşım sorununa neşter vurup kentsel dönüşüm projeleri ve sosyal konut projeleri ile şehrimizin geleceğine yönelik önemli adımlar atacağız.” dedi.

Vatandaşların kendilerinden beklentilerini çok iyi bildiklerini ve Nevşehir’i Türkiye Yüzyılı Şehirlerinin yıldızı yapmak için tüm gayretleri ile çalışacaklarını söyleyen Savran, özellikle turizm, çevre, kentsel dönüşüm ve ulaşım projelerinin şehrin marka değerini yükselteceğini kaydetti.

Savran, “Bizlere desteğini her fırsatta gösteren, yalnız bırakmayan hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Vatandaşlarımız şundan emin olsun bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrimiz için gayretle çalışacağız. Allah’ın izniyle çok daha fazla çalışarak Nevşehir’mize hizmet edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x